Güncel Haberler

RESMİ: Maccabi, Thomas Transferini Açıkladı (Analiz)

Turkish Airlines Euroleague‘de mücadele eden İsrail Winner Ligi şampiyonu Maccabi Tel Aviv, guard rotasyonuna beklenen takviyeyi yaptı.

Sezon ortasında Bilbao‘ya transfer olan ve burada kısa bir süre forma giyen Khyri Thomas ile sezon sonuna kadar kontrat imzaladıklarını duyurdular. Önümüzdeki sezon için de opsiyon maddesi yer alıyor kontratta.

Birleşik Amerikalı 2 numara için detaylı analizimi sizlerle daha önce BURADA paylaşmıştım.

Sezon ortasında Goudelock’ın sakatlığı nedeniyle İspanyol ekibinin transfer ettiği 1.93 metre boyunda olan 25 yaşındaki NBA patentli guard, Endesa’da sadece 2 maça çıkarken 11 Aralık’da Baskonia karşısında 23 sayı üreterek dikkatleri üstüne çekmişti. Şuanda ise hafif bir sakatlığı var.

https://youtu.be/oqpy1g2iooE

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Maccabi, Hapoel’i 2-1 ile Geçerek Şampiyon Oldu

İsrail Winner Ligi final serisi 3. ve son maçında Maccabi Tel Aviv konuk ettiği ezeli …