Güncel Haberler

Bayern, Lucic’in Son Saniye Şutuyla Panathinaikos’u Yendi

Turkish Airlines Euroleague 11. hafta açılış maçında FC Bayern Munich konuk ettiği Panathinaikos‘u Vladimir Lucic‘in son saniye şutu sayesinde 81-78 ile geçmeyi başardı.

Bu sonuçla Bayern, 11. maçında 5. kez kazandı ve averajla 11. sırada yer aldı. Panathinaikos ise 11. maçında 9. kez kaybetti ve 17. sırada yer almaya devam etti.

TÜM İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ.

Bayern’de Darrun Hilliard 20 sayı, 4-6 3sayı, 2 asist ile en skorer isim olurken, DeShaun Thomas 15 sayı, 1-5 3sayı, 3 ribaund ve Augustine Rubit 12 sayı, 5 ribaund, 2 asist ile galibiyetin diğer mimarları olmuşlardı.

Yoncalar cephesinde ise Ioannis Papapetrou 17 sayı, 3 ribaund, 2 asist ve Daryl Macon 12 sayı, 1-4 3sayı, 4 ribaund, 6 asist ile yegane çift haneli skor katkısı verebilen isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Bayern, Ezeli Rakibi Alba’yı Farka Boğdu!

Almanya easyCredit BBL 32. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich konuk ettiği ezeli rakibi Alba Berlin‘i …