Güncel Haberler

Warriors, Tecrübeli Guard Bradley ile Anlaştı

NBA‘de 2021-22 sezonu öncesi takımlar hazırlık kampları başlamadan önce kadrolarını güçlendirmeye devam ediyorlar.

Golden State Warriors da bu alanda önemli bir hamle yaparak kadrosuna tecrübeli oyun kurucu Avery Bradley‘i kattı.

The Athletic’in haberine göre batı ekibi geçen sezonu Houston Rockets’da geçiren 30 yaşındaki tecrübeli guardı kadrosuna kattı.

2010 yılından bu yana NBA sahnesinde boy gösteren Bradley, kariyeri boyunca Celtic,s Nuggets, Clippers, Grizzlies, Pistons, Lakers, Heat ve son olarak Rockets formalarını giymişti. Onun için gezgin oyunculardan biri olduğunu söylemek kesinlikle yanlış olmaz.

Geride bıraktığımız sezona Heat ile başlayıp sonrasında Rockets’a geçen tecrübeli guard, toplamda sadece 28 maçta görev almış ve 6.4 sayı, 2.1 ribaund, 1.7 asist istatistikleriyle katkı vermişti.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Dallas, Evinde Boston’u Yenip Seriye Tutundu

NBA final serisi 4. maçında Dallas Mavericks konuk ettiği Boston Celtics‘i 122-84 gibi farklı bir …