Güncel Haberler

Kızıl Yıldız’dan Dominant Başlangıç!

Adriyatik Ligi açılış haftası mücadelesinde Kızıl Yıldız konuk ettiği KK Split‘i 97-61 gibi net bir skorla geçerek sezona dominant bir başlangıç yapmış oldu.

Çeyrek sonuçları:

  1. çeyrek: 22-16
  2. çeyrek: 31-12
  3. çeyrek: 22-13
  4. çeyrek: 22-20

Son şampiyonda yeni transferlerden Nikola Ivanovic 20 sayı, 6 ribaund, 6 asist ile yıldızlaşırken, Stefan Lazarevic 13 sayı, 3 ribaund, Maik Zirbes 12 sayı, 6 ribaund, 3 asist, Austin Hollins 11 sayı, 2 ribaund, 4 asist, Ognjen Kuzmic 11 sayı, 3 ribaund ve Nate Wolters 10 sayı, 3 ribaund, 2 asist ile galibiyetin diğer mimarları olmuşlardı.

Split cephesinde ise Sani Campara 10 sayı, 2 asist ile yegane çift haneli skor katkısı verebilen isim olurken, Mateo Kedzo da 9 sayı ile katkı verebilmişti.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Kızıl Yıldız, Studentski Engelini Zorla Geçti

Adriyatik Ligi çeyrek final serisi ilk maçında Kızıl Yıldız konuk ettiği Studentski Centar karşısında çok …