Güncel Haberler

Milano, Brindisi’yi Geçip Süper Kupa’da Finale Çıktı

Bologna’da oynanan İtalya Süper Kupa yarı final maçında Olimpia Milano, rakibi Brindisi karşısında zorlansa da etkili savunması sayesinde 67-72’lik skorla kazandı ve adını finale yazdırdı.

Çeyrek sonuçları:

  1. çeyrek: 15-21
  2. çeyrek: 12-20
  3. çeyrek: 29-20
  4. çeyrek: 11-21

Milano’da Kostas Mitoglou 13 sayı, 7 ribaund, Nicolo Melli 11 sayı, 7 ribaund, Shavon Shields 11 sayı, 4 ribaund, 3 asist, Kyle Hines 11 sayı, 8 ribaund, 2 asist ve Malcolm Delaney 10 sayı, 4 ribaund, 2 asist ile galibiyetin mimarları oldular.

Brindisi cephesinde ise Josh Perkins 16 sayı, 7 ribaund, 4 asist ile öne çıkarken Nick Perkins 16 sayı, 7 ribaund ve Luico Redivo 11 sayı ile direnen diğer isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Punter ve Arkadaşları, Milano’ya Fırsat Vermediler

Turkish Airlines Euroleague 13. hafta mücadelesinde Punter liderliğindeki Partizan konuk ettiği Olimpia Milano‘yu 82-69’luk skorla …