Güncel Haberler

Monaco, Bourg Karşısında da Kan Kaybetmeye Devam Etti

Fransa Jeep Elite Pro A 19. hafta erteleme maçında AS Monaco konuk ettiği Bourg karşısında direnemedi ve 86-94’lük skorla kaybetti.

Bourg derecesini 21-11 yaparak 4. sıraya yükselirken, üst üste 3. mağlubiyetini alan Monaco ise 22-7 ile liderlik koltuğundan 3. sıraya geriledi.

Bourg’da Pierre Pelos 31 sayı, 10 ribaund, 4 asist ile çok ekstra bir performans sergilerken, Danilo Andjusic 25 sayı, 3 ribaund, 2 asist ve Maxime Courby 14 sayı, 3 ribaund ile galibiyetin diğer mimarları oldular.

Monaco cephesinde ise Dee Bost 14 sayı, 3 ribaund, 4 asist, Marcos Knight 14 sayı, 3 ribaund, Ibrahima Faye 12 sayı, 5 ribaund ve Branden Frazier 12 sayı, 2 ribaund, 5 asist ile direnen diğer isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Milano’dan Monaco Baskını Geldi!

Turkish Airlines Euroleague 30. hafta mücadelesinde Olimpia Milano konuk olduğu formda rakibi AS Monaco‘yu 80-98’lik …