Güncel Haberler

Koç Kokoskov, Karşıyaka Galibiyetini ve Finale Yükselmelerini Değerlendirdi

ING Basketbol Süper Ligi yarı final serisi 4. maçında Fenerbahçe Beko deplasmanda Pınar Karşıyaka’yı 76-78’lik skorla geçererek seriyi 3-1 ile tamamlayıp adını finale yazdırmıştı.

Karşılaşmanın ardından Fenerbahçe Beko koçu Igor Kokoskov açıklamalarda bulundu:

Mutluyuz. İlk olarak Pınar Karşıyaka’yı tebrik etmek isterim. Harika bir sezon geçirdiler. İyi oynadılar. Gerçekten çok zordu. Sadece bugün değil, onlarla her zaman oynamak zor. O yüzden daha da mutluyuz. Karşıyaka’ya gelmek, burada iki maçı da kazanmak, bu şartlar altında gerçekten inanılmaz. Bence sezonun en önemli galibiyetlerinden biri. Dyshawn Pierre yok, Nando De Colo ikinci maçta da yoktu. Bu akşam Nando ile Vesely yoktu ama Kenan’ın üçlükleri, Melih’in liderliği vardı. Kazanmak için bir yol bulduk. Aslında her şeyi oyuncularım yaptı. Zor bir sezondu. Sakatlıklar vardı, uzun seyahatlar, pandemi bir yandan devam ediyor. Kesinlikle finalde olmayı hak ettik. Türkiye’deki en iyi iki takım finalde olacak. Sezonun en iyi maçları olacak. Final Four’da Anadolu Efes’e de başarılar diliyorum. Orada Türk basketbolunu temsil ediyorlar. Onları kesinlikle destekleyeceğiz.

Fenerbahçe Spor Kulübü

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

RESMİ: Bahçeşehir’de Scrubb ve Muhammed ile Yollar Ayrıldı

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi ekibi Bahçeşehir Koleji‘nden 2 ayrılık haberi geldi. Kulüpten yapılan açıklamada …