BSL’de Karşıyaka – Beşiktaş Maçına Covid Engeli!

ING Basketbol Süper Ligi‘nde 30. hafta programı kapsamında oynanması planlanan Pınar KarşıyakaBeşiktaş Icrypex karşılaşması ertelendi.

25 Nisan Pazar günü saat 13:00’de İzmir Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu’nda oynanacak olan karşılaşma Kaf-Kaf’da artan covid vakaları nedeniyle TBF tarafından ileri bir tarihe ertelendi.

Bu sezon covid belası her takımımızın canını sıktı ve bir çok kez canını sıktı ama en çok etkilenen takımlardan biri kuşkusuz İzmir temsilcisiydi. Hatırlayacağınız üzere Beşiktaş cephesinde de Nisan ayının başında oyuncular ve personellerin de yer aldığı toplam 22 vaka tespit edilmişti.

Karşıyaka, oynadığı 28 maçın ardından 20 galibiyet çıkarmış ve 3. sırada yer alıyordu. Siyah beyazlılar ise yine 28 maçtan toplam 17 galibiyet çıkarırken 7. sırada yer aldılar.

Diğer taraftan Karşıyaka, 5 Mayıs’ta başlayacak olan FIBA Şampiyonlar Ligi Final 8 turnuvasında Nymburk ile karşılaşacak, bu nedenle de İzmir ekibinde o maça kadar vakaların ne durumda olacağı endişe yaratıyor.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.