İDDİA: Galatasaray’da Yeni Guard Adayı Miller-McIntyre!

Geçtiğimiz günlerde Macon ile yollarını ayıran Galatasaray‘ın guard rotasyonuna eklemek istediği isimle ilgili yeni bir iddia ortaya çıktı.

Bildiğiniz üzere sizlere daha daha önce sarı kırmızılıların Bakken Bears forması giyen Q.J. Peterson ile ilgilendiğini iletmiştim.

Litvanya kaynaklı 15min sitesinin haberine göre ise Galatasaray’ın öncelikli olarak kadroya katmak istediği isim ise önümüzdeki günlerde Partizan ile yollarını ayırması beklenen ve son 2 resmi maçta kadroda yer almayan Codi Miller-McIntyre.

EDİTÖR YORUMU:

Miller-McIntyre, sahada her şeyi yapabilen hem savunmada hem de hücumda takımına her durumda katkı verebilen bir isim. Atletizmi, sürati, patlayıcılığı ve deliciliği ile skor katkısı verebildiği gibi saha görüşü de çok iyi olan, pas yeteneği üst düzeyde olan bir guard, özetle triple-double potansiyeline sahip bir oyuncu ki bu potansiyeli daha önce sahaya koyduğu maçlar da oldu kariyerinde. Tek eksiği ise dış şutlardaki istikrarsız performansı.

Kariyeri boyunca çok yönlü oyunu ile dikkat çekti ve sadece skora dayalı bencil bir oyun sergilemiyor, takım arkadaşlarını da besleyen bir guard. Halihazırda Galatasaray’ın elinde Motum, Hunter, Jefferson, Marei gibi değerli bitiricilerin de bulunduğunu düşündüğümüzde sezonun geri kalanında Miller-McInytre liderliğinde yüksek tempoda, keyif veren bir basketbol oynayacaklarını söylemek yanlış olmaz. Sarı kırmızılılar adına doğru bir hamle olacağı kanaatindeyim.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.