Fenerbahçe’ye De Colo’dan İyi, Perez’den Kötü Haber

Fenerbahçe Beko, sakatlıkları bulunan takımın iki guardı Alex Perez ve Nando De Colo‘nun son durumları hakkında bilgilendirme yaptı.

Kasım ayından bu yana forma giyemeyen De Colo ve transferinin ardından hiç forma giyemeden sakatlanan Perez’in yoklukları koç Kokoskov’u guard rotasyonunda ciddi anlamda zorluyordu.

Sarı lacivertli kulüp, takımın Turkish Airlines Euroleague 13. haftasında (10 Aralık Perşembe) deplasmanda Alba Berlin ile oynayacağı karşılaşma öncesi bu iki ismin sağlık durumları hakkında bir açıklama yaptı:

Bir süredir sakatlıkları nedeniyle forma giyemeyen Nando De Colo ve Alex Perez’in sağlık durumlarıyla ilgili takım doktorumuz Ahmet Kulduk’un açıklamaları şu şekildedir:

6 Kasım tarihinde oynanan Khimki Moskova maçının ilk çeyreğinde sağ baldırında kas sakatlığı yaşayan Nando De Colo, tedavi süreci ve bireysel idmanların ardından takım çalışmalarına dahil oldu. Teknik ekibimizin kararıyla sporcumuz, Alba Berlin maçı için yapacağımız seyahatte takım kadromuza dahil edilmiştir.

25 Kasım tarihinde yapılan takım idmanında sol baldır sakatlığı yaşayan Alex Perez’in, yapılan fiziksel testlerinde tam olarak hazır olmadığı görülmüş ve oyuncumuzun tedavi süreci uzatılmıştır. Sporcumuzun durumu önümüzdeki hafta tekrar gözlemlenecek ve takım idmanlarına dahil edileceği tarihe teknik ekibimizle birlikte karar verilecektir.

Fenerbahçe Spor Kulübü Resmi Web Sitesi

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.