Güncel Haberler

RESMİ: Panathinaikos, Sykes ile Yolları Ayırdı

Turkish Airlines Euroleague ekiplerinden Panathinaikos bir kaç hafta takımdan ayrılan Jackson yerine kadroya kattığı Kiefer Sykes ile yollarını ayırdığını duyurdu.

Böylelikle Birleşik Amerikalı skorer 2 ayda ikinci kez ayrılık yaşamış oldu, hatırlayacağınız üzere Final 8 sonrası da temsilcimiz Telekom’dan ayrılmıştı.

Bir aylık kontratı sona eren Sykes, Euroleague sahnesinde 3 maçta sahada yer almış ve 3.7 sayı, 2.7 asist, 1.7 ribaund gibi oldukça vasat istatistiklerle mücadele etmişti.

Birleşik Amerikalı guard hakkındaki yorumlarımı sizlerle daha önce BURADA paylaşmıştım. Yerinin Euroleague olmadığı artık net. Şampiyonlar Ligi ya da EuroCup seviyesinde skorer özellikleri ile iş yapabilir ve fiziksel dezavantajları daha az ortaya çıkabilir.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

İDDİA: Baskonia’dan Sonra Barça da Lakovic ile İlgileniyor

Turkish Airlines Euroleague‘de yer alan İspanyol ekiplerinden ikisi koç arayışı içerisinde. İspanya’da çeşitli kaynakların doğruladığı …