Güncel Haberler

Bursaspor’un Rakiplerinden Nanterre, Boulazac’ı Rahat Geçti (Cordinier’den Triple-Double!)

7DAYS EuroCup‘da temsilcimiz Frutti Extra Bursaspor’un rakiplerinden biri olan Nanterre, hazırlık maçında Boulazac‘ı zorlanmadan 91-77’lik skorla geçmeyi başardı.

TÜM İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ.

Nanterre’da Isaia Cordinier 12 sayı, 10 ribaund, 10 asist ile triple-double’a imza atarken, Ivan Fevrier 15 sayı, 4 ribaund, Damien Bouquet 14 sayı, 3 ribaund ve Chris Warren 12 sayı, 3 ribaund, 4 asist ile galibiyetin diğer mimarlarından oldular.

Boulazac cephesinde ise Edgar Sosa 24 sayı, 2 ribaund, 3 asist ile öne çıkarken, Benjamin Sene 16 sayı, 4 asist ve John Flowers 13 sayı, 3 ribaund ile direnmeye çalışan diğer isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

RESMİ: Trento’nun Yeni Uzunu Mawugbe Oldu

BKT EuroCup ekibi Dolomiti Energia Trento, Selom Mawugbe ile bir yıllık sözleşme imzaladığını duyurdu. Mawugbe …