Güncel Haberler

RESMİ: Büyükçekmece Yeni Oyun Kurucusu Farrell’ı Açıkladı

Koç Çıvgın ile yeniden anlaşan Büyükçekmece, iç transferde yaptığı hamlelerin ardından dış transferde de ilk hamlesini yabancı bir oyun kurucuyla yaptı.

Sizlere daha önce prensipte anlaştıklarını ilettiğim, son olarak G-League ekiplerinden North Arizona Suns forması ile izlediğimiz Matt Farrell ile yeni sezon için anlaştıklarını duyurdular.

Birleşik Amerikalı oyun kurucu hakkındaki yorumlarımı sizlerle daha önce BURADA paylaşmıştım.

1.85 metre boyunda olan 24 yaşındaki genç guard bu sezona Austin ile başlamış sonrasında Suns’a transfer olmuştu. Toplamda 35 maçta ortalama 24.7 dakika süre alırken 9.2 sayı, %35.8 3sayı, 5.3 asist, 3.0 ribaund istatistikleri ile katkı vermişti.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

İDDİA: Tolga, Tofaş ile Devam Ediyor

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Tofaş, iç transferde çalışmalara başladı. Gelecek sezon da ülkemizi …