Formalite Maçında Eksik Brooklyn, Orlando’yu Rahat Geçti

NBA‘de fanusda oynanan geri dönüş maçlarında tatlı sürprizlerden biri olan Brooklyn Nets, önemli isimlerinden yoksun olmasına rağmen aynı şekilde eksikleri bulunan rakibi Orlando Magic‘i fazla zorlanmadan 108-96’lık skorla geçmeyi bildi.

Bu sonuçla Nets 35 galibiyetle 7. sıradaki yerini garantilerken, Orlando ise 32 galibiyette kalmasına rağmen 8. sırada yer almaya devam etti.

TÜM İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ.

Zaten Durant, Jordan, Dinwiddie, Irving’den fanusta faydalanamayan, bu maçta da Allen, Harris, LeVert, Temple gibi önemli isimlerden yoksun olan Nets’de Timothey Luwawu-Cabarrot 24 sayı (4-8 3sayı), 7 ribaund, Jeremiah Martin 24 sayı, 2 ribaund, 6 asist, Dzanan Musa 17 sayı, 6 ribaund, 6 asist ve Tyler Johnson 14 sayı, 3 ribaund, 5 asist ile galibiyetin mimarları oldular.

Gordon ve Fournier’den yoksun olan Magic cephesinde ise Wes Iwundu 18 sayı, 5 ribaund, 3 asist, Markelle Fultz 18 sayı, 5 ribaund, 2 asist, 2 top çalma, Nikola Vucevic 12 sayı, 10 ribaund ve Khem Birch 12 sayı, 9 ribaund, 2 asist, 2 top çalma ile direnmeye çalışan isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.