Güncel Haberler

ÖZEL: Fenerbahçe Beko Tanıdık Bir Forvet ile İlgileniyor

Koç Obradovic’in ardından henüz koçunu belirlememiş olan Fenerbahçe Beko‘da GM Gherardini liderliğinde transfer çalışmaları devam ediyor.

Elbette Fenerbahçe Beko‘nun ilgilendiği isimler sadece listede yer alanlar, henüz bir hamle yapmadılar koç net olmadığı için. İşte bu isimlerden biri de bu sezon Galatasaray Doğa Sigorta ile etkili bir performans sergileyen Greg Whittington.

Aslında Birleşik Amerikalı forvet ile Panathinaikos prensipte anlaşmıştı ancak Fenerbahçe’nin ilgisi bir karar vermesini engellemiş durumda.

Whittington hakkındaki yorumlarımı sizlerle daha önce BURADA paylaşmıştım.

2.05 metre boyunda olan 27 yaşındaki Whittington, BSL sahnesinde oynadığı 21 maçta ortalama 23.8 dakika süre alırken, 9.9 sayı, 6.1 ribaund, 2.7 asist ve EuroCup sahnesinde ise 12.5 sayı, 6.4 ribaund, 1.5 asist, 1.3 top çalma istatistikleri ile mücadele etmişti.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Fenerbahçeli Neto, 10 Ay Sonra Sahaya Çıktı

Geçtiğimiz yaz Turkish Airlines Euroleague ekiplerimizde Fenerbahçe Beko’ya transfer olan Raul Neto, temsilcimizde hiç forma …