RESMİ: Olimpia Milano Hines Transferini Açıkladı

Transferin flaş ekibi Olimpia Milano, Delaney hamesinden sonra beklenen Kyle Hines transferini de resmi olarak açıkladı.

Milano tecrübeli uzun ile 2 yıllık kontrat imzalandığını duyurdu. Tecrübeli uzun tam 7 yılın ardından CSKA Moskova‘dan ayrılmış oldu.

Birleşik Amerikalı uzun hakkındaki yorumlarımı ve mini analizimi FLAŞ: Milano, Hines Transferini Bitiriyor! isimli yazımda sizlerle paylaşmıştım.

Hines, transferle ilgili şu açıklamaları yaptı:

Öncelikle Mr. Armani ve Mr. Dell’Orco’ya Olimpia Milano’ya katılmamda gösterdikleri destek için teşekkür ediyorum. Böyle tarihi ve köklü bir kulübe geldiğim için çok mutluyum ve kulübe yeni başarılar kazandırmayı dört gözle bekliyorum. Ailem ile ile birlikte yeni evimiz Milan şehrine gitmek ve Olimpia Milano taraftarıyla çıkacağımız bu yeni yolculuk için sabırsızlanıyorum.

Olimpia Milano Resmi Web Sitesi

Tecrübeli pivot, bu sezon askıya alınana kadar Euroleague sahnesinde 28 maçta ortalama 22.8 dakika süre alırken, 8.8 sayı, 4.9 ribaund, 1.4 asist ve VTB Ligi’nde ise 16 maçta ortalama 17.6 dakika süre alırken 5.9 sayı, 4.4 ribaund, 1.6 asist istatistikleri ile mücadele etmişti.

33 yaşında olan 1.98 metre boyundaki Hines, hatırlayacağınız üzere Euroleague’de Son 10 Yılın Takımı’na seçilme başarısını göstermişti.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.