Olympiakos’da Yolcular Belli Olmaya Başladı

Yeni sezonda koç Bartzokas yönetiminde köklü bir kadro değişikliğine gidecek olan Olympiakos‘da, yolcu olacak isimler yavaş yavaş netleşmeye başladı.

Kırmızılıar’da takımdan ayrılacak isimlerin çoğu guard rotasyonundan olacak, ilk etapta Brandon Paul, Taylor Rochestie, Wade Baldwin ve Dwight Buycks‘a teşekkür edilmesi bekleniyor.

1.93 metre boyunda olan 29 yaşındaki Birleşik Amerikalı Paul, Euroleague’de 27 maçta 8.6 sayı, %38.1 3sayı, 2.9 ribaund, 1.3 asist istaitstikleri ile mücadele etmişti.

1.86 metre boyunda olan 34 yaşındaki Karadağ pasaportu bulunan Birleşik Amerikalı Rochestie, Euroleague sahnesinde 21 maçta görev alırken 4.6 sayı, 1.0 ribaund, 3.6 asist istatistikleri ile katkı verebilmişti.

1.91 metre boyunda olan 24 yaşındaki Birleşik Amerikalı Baldwin, Euroleague’de çıktığı 24 maçta 5.5 sayı, 1.8 ribaund, 1.8 asist istatistikleri ile vasat bir performans sergilemişti.

1.91 metre boyunda olan 31 yaşındaki Birleşik Amerikalı Buycks ise sadece 3 Euroleague maçında takımın formasını giymiş 5.0 sayı, 1.3 ribaund, 3.0 asist istatistikleri ile mücadele etmişti.

Büyük olasılıkla göndereceği bu 4 oyuncunun yerine Olympiakos’un guard rotasyonuna katmak istediği isimler ise şöyle:

Olympiakos Pangos ile İlgileniyor
Hem Olympiakos Hem de Milano Delaney İçin Nabız Yokluyorlar
Olympiakos, Eski Oyuncusu Williams-Goss ile İlgileniyor
Olympiakos, Brown’u Listesine Aldı
Olympiakos, Ezeli Rakibinin Yıldızına Göz Dikti!
Olympiakos’dan Sloukas’a 3 Yıllık Kontrat!
Olympiakos, Hamilton’ı Gündemine Aldı

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.