ÖZEL: Fenerbahçe Beko Skorer İsmi Gündemine Aldı

Fenerbahçe Beko‘da yeni sezonun transfer hamleleri yavaş yavaş belli oluyor. Elbette bu isimler sadece listede yer alan, hedefteki isimlerden bazıları.

Bogdanovic’den sonra ve Nunnally’nin bir önceki döneminden bu yana aradığı şutörü bir türlü bulamayan Fenerbahçe Beko gündemine Panathinaikos‘dan ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Jimmer Fredette‘yi aldı.

Yıldız şutör ile Kuric ile yollarını ayırmayı düşünen Barcelona, Carroll emekli olursa Real Madrid ve Khimki de onunla ilgilenen diğer önemli takımlar arasında yer alıyorlar.

1.87 metre boyunda olan 31 yaşındaki Fredette sezon askıya alınana kadar Euroleague sahnesinde 27 maçta ortalama 21 dakika süre alırken 12.9 sayı, %41.7 3sayı, 2.1 ribaund, 1.8 asist istatistikleri ile katkı vermişti.

Her ne kadar işin hücum tarafında tam Fenerbahçe’nin istediği isim olsa da işin savunma tarafında Obradovic’e saç baş yoldurabilecek isimlerden biri ki takımda De Colo’nun da kesin kalacağını düşünürsek, Sloukas ile beraber ikilinin yaşadığı sorunun benzerini tekrar görmeleri muhtemel. Dolayısıyla koç Obradovic görevde kalırsa bu hamlenin hücumda iyi olacağını düşünsem de savunmada sorunları devam ettirecek bir seçim olduğu kanaatindeyim…

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.