Larkin, Merak Edilen “Anadolu Efes’te Kalacak mısın?” Sorusunu Yanıtladı

Coronavirüs salgını nedeniyle evlerimizde basketboldan uzak geçirdiğimiz bu günlerde, basketbolcuların katıldığı video yayınları ile özlemimizi gidermeye çalışıyoruz.

TÜBAD tarafından düzenlenen video röportajın bu kez konuğu Anadolu Efes‘in süper yıldızı Shane Larkin‘di.

Bu sezon sergilediği performansla adeta Euroleague sahnesini kasıp kavuran Larkin geleceğine dair açıklamalarda bulundu ve herkesin merak ettiği “Anadolu Efes’te kalacak mısın?” sorusunu da yanıtladı:

Avrupa’da kalırsam, Anadolu Efes’te olacağım, olmak istediğim yer orası. Ama hedef benim için her zaman meydan okumak. Eğer Euroleague’i kazanır ve MVP ödülü alırsam bir sonraki adımım ne olur bilemem. Geri dönüp aynı performansı sürdürmek mi isterim yoksa farklı bir şey mi bilemiyorum. Geleceğimi çok düşünmedim. Bu yıl, kariyerimin diğer yıllarına oranla çok eğlendim. Çok keyif aldım. Anı yaşıyorum.

TÜBAD

Larkin eğer lige dönüş olursa en avantajlı takımın yine kendilerinin olacağını çünkü belirli bir seviyeye geldiklerini ve değiştirmelerini gereken hiçbir şey olmadığını söyledi.

Bu sezon bu şekilde tescil etse de devam etse de tartışmasız sezonun MVP’si Larkin’di. Süper yıldızın kontratı bu yaz sona ereceği için tüm Euroleague takımları ve bir kısım NBA takımı onu gündemlerine almış durumdalar ama kendisinin de açıkladığı gibi Anadolu Efes’te devam etme ihtimali oldukça yüksek bir ihtimal ki her ne kadar yalanlanmış olsa da bizim kaynaklarımıza göre zaten prensipte Anadolu Efes ile anlaştı, sizlere daha önce detaylarını iletmiştim.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.