Sırbistan’dan Koç Obradovic ve Fenerbahçe Hakkında Şok İddia!

Fenerbahçe Beko‘nun duayen koçu Zeljko Obradovic hakkında Sırbistan basınında flaş bir iddia yer aldı.

Srbijadanas.com kaynaklı haberde ülkemizde sayısız başarılara imza atan tecrübeli koçun sarı lacivertliler ile bu yaz yollarını ayıracağı belirtildi.

Fenerbahçe Beko’nun başında ülkemize ilk Euroleague şampiyonluğunu getiren ve başarılarının yanısıra kaliteli karakteri ve örnek profesyonelliği ile de alkışları toplayan Sırp koçun sarı lacivertliler ile yollarını ayırması gündemde.

Sırp basınında yer alan haberde bu sezon beklentilerin çok altında bir performans sergileyen Fenerbahçe’de Obradovic şimdiye kadar yönetimden gelen iki teklifi de reddetmiş durumda ve yazın takımdan ayrılacak. Bu ayrılıkla beraber takımın başına ise Litvanyalı teknik adam Sarunas Jasukevicius‘un geçmesi bekleniyor.

Fenerbahçe’nin başında tam 5 kez Final Four oynama başarısı gösteren Sırp koç, bir kez de şampiyonluk sevinci yaşadı. Aynı haberde yer alan bilgide onun yerine geçmesi beklenen isim de daha önce Fenerbahçe forması giymiş olan Litvanyalı başarılı koç Jasikevicius.

Şuanda Zalgiris Kaunas’ın başında olan Jasikevicius ile Fenerbahçe’nin yanı sıra Pitino ile yollarını ayıran Panathinaikos ve bu yaz Pesic ile yollarını ayırması beklenen Barcelona da ilgileniyorlar.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.