Güncel Haberler

Barcelona, Deplasmanda Fuenlabrada’yı Zor Geçti

İspanya Liga Endesa 18.hafta mücadelesinde Barcelona konuk olduğu zayıf rakibi Fuenlabrada karşısında ilk 3 çeyrekte rahat bir maç çıkarsa da son çeyrekte rakibine yakalandı ve ecel terleri dökse de 90-94’lük skorla kazanmayı başardı.

1.çeyrek: 12-22
2.çeyrek: 36-47
3.çeyrek: 62-75
4.çeyrek: 90-94

Barça’da Alex Abrines 18 sayı, 2 ribaund, Nikola Mirotic 17 sayı, 7 ribaund ve Malcolm Delaney 15 sayı, 3 ribaund ile galibiyetin mimarları oldular.

Fuenlabrada cephesinde ise Marc Garcia 28 sayı, Anthony Brown 17 sayı, 3 ribaund, 5 asist ve Edgaras Mockevicius 13 sayı, 9 ribaund ile takımları adına direnen isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

İDDİA: Baskonia’dan Sonra Barça da Lakovic ile İlgileniyor

Turkish Airlines Euroleague‘de yer alan İspanyol ekiplerinden ikisi koç arayışı içerisinde. İspanya’da çeşitli kaynakların doğruladığı …