Güncel Haberler

Valencia Uzatmada Gran Canaria’ya Boyun Eğdi

İspanya Liga Endesa 7.hafta mücadelesinde Valencia konuk ettiği Gran Canaria‘ya uzatma sonunda 86-88’lik skorla kaybetmekten kurtulamadı.

Gran Canaria’da tecrübeli oyun kurucu Omar Cook 24 sayı, 2 ribaund, 8 asist ile yıldızlaşırken, bir diğer tecrübeli isim Giannis Bourousis de 14 sayı, 6 ribaund ile ona eşlik etti. Ayrıca Matt Costello ve Oriol Pauli de 11’er sayı ile galibiyetin mimarlarından oldular.

Valencia cephesinde ise Jordan Loyd 17 sayı, 2 ribaund, 2 asist ile en skorer isim olurken, Fernando San Emeterio 14 sayı, 6 ribaund, 2 asist ve Guillem Vives ile Brock Motum da 11’er sayı ile diğer direnmeye çalışan isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Barça, Konuğu Granca’yı Uzatma Sonunda Yenebildi

İspanya Liga Endesa 32. hafta mücadelesinde FC Barcelona konuk ettiği Gran Canaria karşısında zorlansa da …