Güncel Haberler

Barcelona İkinci Yarıdaki Etkili Oyunuyla Fuenlabrada’yı Geçti

İspanya Liga Endesa 7.hafta mücadelesinde sahasında Fuenlabrada‘yı konuk eden Barcelona zorlansa da ikinci yarıdaki etkili oyunu sayesinde 87-74 ile kazanmayı bildi.

Barça’da Malcolm Delaney 12 sayı, 2 ribaund, 3 asist ve Brandon Davies 12 sayı, 8 ribaund ile etkili olurlarken, Nikola Mirotic, Cory Higgins, Kyle Kuric 11’er sayıyla galibiyetin diğer mimarları oldular.

Fuenlabrada cephesinde ise Marc Garcia 18 sayı, 3 ribaund, 2 asist ile en skorer isim olurken Pierre Gillet de 17 sayı, 5 ribaund ile takımı adına iyi direnen diğer isimdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

İDDİA: Baskonia’dan Sonra Barça da Lakovic ile İlgileniyor

Turkish Airlines Euroleague‘de yer alan İspanyol ekiplerinden ikisi koç arayışı içerisinde. İspanya’da çeşitli kaynakların doğruladığı …