Güncel Haberler

RESMİ: Türk Telekom’un Rakibi Holon Tecrübeli Uzun Williams ile İmzaladı

Yeni sezonda FIBA Şampiyonlar Ligi‘nde ülkemizi temsil edecek ekiplerden biri olan Türk Telekom ile aynı grupta yer alan İsrail ekibi Hapoel Holon‘a pota altına tecrübeli bir isimle takviye yaptı.

Geçtiğimiz sezona Bosna ekibi Igokea’da başlayan ve sonrasında İspanyol ekibi Zaragoza‘ya transfer olan tecrübeli uzun Latavious Williams ile anlaştılar.

2.03 boyunda olan 1989 doğumlu Williams Liga Endesa’da 10 maçta ortalama 13.9 dakika süre alırken 5.1 sayı, 3.6 ribaund istatistikleri ile katkı verebilmişti. En önemli özelliği atletizmi olan Birleşik Amerikalı uzun son yıllarda üst üste yaşadığı sakatlıklarla sıradan hatta vasat bir oyuncuya dönüştü. Kariyerinde Unics Kazan ve Valencia gibi takımlarda oynamayı başarmış bir oyuncu, şimdi Şampiyonlar Ligi’nde ilk kez çıkacağı sahnede kendisini yeniden göstermeye çalışacak. 5 numara için fiziği zaman zaman yetersiz kalsa da savaşçı kimliği ile bu açığı kapatmaya çalışıyor.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Karşıyaka, Formalite Maçında Jerusalem’i Konuk Ediyor

FIBA Şampiyonlar Ligi son 16 turu K grubu 6. ve son maçında temsilcimiz Pınar Karşıyaka, …