BSL 2019-20 Transferler ve Kadrolar

Bu köşede yapılan resmi açıklamalara göre Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi takımlarının yeni sezon kadrolarını ve transfer hamlelerini görebileceğiz.

AFYON BELEDİYESPOR

  • PG:
  • SG:
  • SF:
  • PF:
  • C:
  • Gelenler:

ANADOLU EFES

  • PG: Shane Larkin, Vasilije Micic, Doğuş Balbay
  • SG: Rodrigue Beaubois, Buğrahan Tuncer
  • SF: Krunoslav Simon, James Anderson, Tolga Geçim
  • PF: Adrien Moermann, Alec Peters, Yiğitcan Saybir
  • C: Bryant Dunston, Tibor Pleiss, Sertaç Şanlı
  • Gelenler: Tolga Geçim (Teksüt Bandırma), Alec Peters (CSKA Moskova)

AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE

  • PG: Kevin Dillard, Arda Erdoğan
  • SG: Andrew Andrews, Kaan Sarıaslan, Yiğitcan Vardal
  • SF: Osiris Eldridge, Cengizhan İvedi
  • PF: Kerem Özkan
  • C: Robert Upshaw, Deniz Kılıçlı
  • Gelenler: Robert Upshaw (Arka Gdynia), Andrew Andrews (Hapoel Afula), Kevin Dillard (Termoforgia), Kaan Sarıaslan (Ankara DSİ)

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ

  • PG: Trae Golden, Can Altıntığ
  • SG: Dwight Hardy, Alper Özcan
  • SF: Sean Armand, Altan Erol
  • PF: Cameron Clark, Hadi Özdemir
  • C: Mangok Mathiang, Doğan Şenli
  • Gelenler: Trae Golden (Avtodor), Mangok Mathiang (Cremona), Altan Erol (Afyon), Dwight Hardy (Limoges), Doğan Şenli (Gaziantep), Cameron Clark (Le Mans), Sean Armand (Zenit)

BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN

  • PG: Jordan Theodore, Ömer Utku Al
  • SG: İsmet Akpınar
  • SF: Shaq McKissic, Birkan Batuk
  • PF: Nemanja Djurisic, Burakcan Yıldızlı
  • C: James McAdoo, Samet Geyik
  • Gelenler: Shaq McKissic (Gaziantep), Nemanja Djurisic (Oostende), Jordan Theodore (AEK), İsmet Akpınar (Ratiopharm Ulm), James McAdoo (FIAT Torino), Birkan Batuk (Pınar Karşıyaka)

BURSASPOR DURMAZLAR

  • PG: Chris Jones, Ender Arslan
  • SG: Allerik Freeman
  • SF:
  • PF: Dejan Borovnjak, İzzet Türk Yılmaz
  • C: Gabriel Olaseni
  • Gelenler: Allerik Freeman (Alba Fehervar), Chris Jones (Mons Haiunot), Ender Arslan (Türk Telekom), Gabriel Olaseni (Wurzburg)

DARÜŞŞAFAKA TEKFEN

  • PG: Joe Ragland, Doğuş Özdemiroğlu, Mert Akay
  • SG: Doron Lamb, Kartal Özmızrak
  • SF: Bonzie Colson, Erkan Veyseloğlu
  • PF: Jarrod Jones, Berk Demir, Mahir Ağva
  • C: Johnny Hamilton, Emircan Koşut
  • Gelenler: Doron Lamb (Lavrio), Mahir Ağva (Giessen), Johnny Hamilton (Grand Rapids), Erkan Veyseloğlu (Beşiktaş SJ), Joe Ragland (Kızıl Yıldız), Jarrod Jones (AS Monaco), Bonzie Colson (G-League)

FENERBAHÇE BEKO

  • PG: Kostas Sloukas, Leo Westermann
  • SG: Nando De Colo, Ali Muhammed, Melih Mahmutoğlu
  • SF: Gigi Datome, Nikola Kalinic, Egehan Arna, Tarik Biberovic
  • PF: Derrick Williams, Joffrey Lauvergne, Berkay Candan
  • C: Jan Vesely, Ahmet Düverioğlu
  • Gelenler: Nando De Colo (CSKA Moskova), Leo Westermann (Zalgiris Kaunas), Berkay Candan (Arel Üniversitesi Büyükçekmece), Derrick Williams (Bayern Munich)

GALATASARAY DOĞA SİGORTA

  • PG: Can Korkmaz, Emir Gökalp
  • SG: Tai Webster, Göksenin Köksal
  • SF: Aaron Harrison, Yiğit Arslan, Caner Erdeniz
  • PF: Greg Whittington, Marko Arapovic, Ayberk Olmaz
  • C: Zach Auguste, Ege Arar
  • Gelenler: Yiğit Arslan (Tofaş), Greg Whittington (Galil Gilboa)

GAZİANTEP

  • PG: Sarunas Vasiliauskas, Can Uğur Öğüt, İsmail Cem Ulusoy
  • SG: Jamarr Sanders, Yunus Çankaya, Erolcan Çinko
  • SF: Drew Crawford, Murat Göktaş
  • PF: Stefan Jelovac, Orhan Haciyeva
  • C: Jamelle Hagins, Metehan Akyel, Arber Berisha
  • Gelenler: Jamarr Sanders (Trieste), Jamelle Hagins (Afyon Belediyespor), Erolcan Çinko (Galatasaray Doğa Sigorta), İsmail Cem Ulusoy (Teksüt Bandırma), Metehan Akyel (Teksüt Bandırma), Drew Crawford (Cremona)

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE

  • PG:
  • SG:
  • SF:
  • PF:
  • C:
  • Gelenler:

OGM ORMANSPOR

  • PG: Chris Warren, Kadir Bayram, Barış Erlim
  • SG: Charlon Kloof, Dorukhan Engindeniz, Seyitcan Erdem
  • SF: Luka Babic
  • PF: Cevher Özer, Caner Ercan, Tunahan Dikmen
  • C: Elmedin Kikanovic
  • Gelenler: Luka Babic (İstanbul BBSK), Elmedin Kikanovic (AS Monaco), Kadir Bayram (Gaziantep), Dorukhan Engindeniz (Afyon Belediyesor), Chris Warren (Bremerhaven), Cevher Özer (Afyon Belediyespor), Charlon Kloof (UCAM Murcia), Tunahan Dikmen (Manisa)

PINAR KARŞIYAKA

  • PG: Tony Taylor, Yunus Emre Sonsırma
  • SG: Brandon Triche, Alp Karahan
  • SF: Tony Crocker, Onuralp Bitim, Berke Aygündüz
  • PF: Amath M’Baye, Metecan Birsen, Nusret Yıldırım
  • C: Jordan Morgan, Görkem Doğan
  • Gelenler: Brandon Triche (Orlandina), Alp Karahan (Sakarya), Amath M’Baye (Virtus Bologna), Jordan Morgan (Teksüt Bandırma), Yunus Emre Sonsırma (Türk Telekom), Tony Crocker (Khimki), Metecan Birsen (Anadolu Efes), Tony Taylor (Virtus Bologna), Onuralp Bitim (Anadolu Efes), Nusret Yıldırım (Türk Telekom)

TEKSÜT BANDIRMA

  • PG: Jaime Smith, Rıdvan Öncel
  • SG: Tyler Kalinoski, Erkin Şenel
  • SF: Omar Prewitt, Şehmus Hazer
  • PF: DJ Shelton, Erxhan Osmani
  • C: Emanuel Terry, Berke Atar, Alperen Şengün
  • Gelenler: Omar Prewitt (Legia Warsawa), Tyler Kalinoski (Antwerp), Jaime Smith (Sassari), Emanuel Terry (G-League)

TOFAŞ

  • PG: Barış Ermiş, Berk Uğurlu
  • SG: Sammy Mejia, Tarik Phillip, Mert Konuk
  • SF: Matt Lojeski, Muhaymin Mustafa
  • PF: DJ White, Berkan Durmaz
  • C: Devin Williams, Muhsin Yaşar
  • Gelenler: Devin Williams (Buducnost), DJ White (Bahçeşehir Koleji), Berk Uğurlu (Pınar Karşıyaka), Matt Lojeski (Panathinaikos), Tarik Phillip (G-League)

TÜRK TELEKOM

  • PG: TJ Campbell
  • SG: R.J. Hunter, Muhammed Baygül
  • SF: Efe Beşok
  • PF: Kyle Wiltjer, Metin Türen
  • C: Moustapha Fall
  • Gelenler: Moustapha Fall (Lokomotiv Kuban), Kyle Wiltjer (Unicaja Malaga), R.J. Hunter (G-League), Muhammed Baygül (Darüşşafaka Tekfen)

Paylaşmak heyecan verir;

BasketServisi.com Sohbet Bölümüne Katıl