Olympiakos Sloukas İçin Sınır Tanımıyor!

Yunan ekibi Olympiakos eski oyuncusu Kostas Sloukas için önemli bir teklif yaptı ve teklifi daha da yükseltebileceğini belirtti Yunan basını!

Geçtiğimiz günlerde babasını kaybeden ve şuanda Fenerbahçe Beko ile Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde Anadolu Efes karşısında zorlu bir final serisinin içinde olan Sloukas’a eski takımı Olympiakos’dan 3 yıllık toplam 5.2 milyon değerinde cömert bir teklif geldi. Ancak Sloukas’a yakın kaynaklardan gelen son haberler Yunan Oyuncunun Fenerbahçe’de kalmaya sıcak baktığı ve kulübünden gelen yine 3 yıllık 5.6 milyon Euro değerindeki teklifi kabul edeceği yönünde. Masasında Barcelona’nın da yakaşık 6 milyon değerlik teklifini bulunduran Sloukas için Olympiakos’un red cevabı alması halinde Sloukas’ın istediği rakam ne ise ona çıkabileceği, bir nevi Yunan guarda açık çek vereceği gelen haberler arasında.

Olympiakos Sloukas’ın banasını kaybetmesinden dolayı hassas bir dönemde olduğunu ve aynı zamanda Fenerbahçe ile final serisi oynadığını bildiği için şimdilik ısrarcı olmuyor. Ama yakın zamanda Sloukas’dan yakın zamanda olumlu ya da olumsuz bir cavap almak istediklerini belirtiyor Yunan medyası.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.