James Nunnally Boşa Çıkabilir!

Sezon ortasında katıldığı Olimpia Milano‘da iyi işler çıkaran James Nunnally koç Messina’nın göreve gelmesiyle başlayan yenileme çalışmalarında şimdilik planlarda yer almıyor!

Sizlere daha önce ilettiğim gibi Milano forvet pozisyonu için Fenerbahçe ile kontratı olmasına rağmen Gigi Datome’yi kadroya katmak istiyor. Bu noktada bütçede bir yer açmak durumdalar ve Nunnally’e yeni bir kontrat önerilmesi beklenmiyor.

Nunnally takıma sonradan katılmasına rağmen iyi katkı vermişti. 2.01 boyunda olan 28 yaşındaki skorer İtalya Lega Basket Serie A’da 15.1 sayı, 2.9 asist ve Euroleague’de ise 14.1 sayı, 2.9 ribaund istatistikleri ile mücadele etmişti.

Değerli bir üçlükçü olmasının yanı sıra lider özelliklerini de geliştiren ve artık topu yere vurup adam geçme konusunda Euroleague seviyesinde de özgüven kazanmış bir oyuncuya dönüşen Nunnally 3 numaray takviye yapmak isteyen eski takımı Fenerbahçe ve diğer temsilcimiz Anadolu Efes için de doğru bir hamle olabilir. Diğer taraftan Maccabi Tel Aviv ile Baskonia’nın da onun durumunu yakından takip ettikleri gelen haberler arasında.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.