Darüşşafaka Tekfen’de Hareketli Saatler

Hem Euroleague‘de hem de Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi‘nde bir türlü istenenen seviyeye çıkamayan, beklentilerin altında kalan Darüşşafaka Tekfen kadroda değişime hazırlanıyor. Takımdan 2 yabancı oyuncunun ayrılması ve yerine hemen 2 takviyenin yapılması bekleniyor.

Bu isimlerden ilki, son maçlarda biraz kıpırdanmaya başlasa da büyük hayal kırıklığı yaratan Ray McCallum. Yerine getirelecek isim ise sizlere daha önce duyurmuş olduğum üzere Sakarya ile yollarını ayırması beklenen Toney Douglas olacak.

Takımdan ayrılması beklenen diğer isim de performansı ile beklentileri karşılayamamış olan bir diğer Birleşik Amerikalı oyuncu Markel Brown. Onun yerine takıma eklenmesi beklenen isim ise Galatasaray’da forma giyen Aaron Harrison’ın ikiz kardeşi Andrew Harrison. 24 yaşında olan olan 1.98 boyundaki oyuncu şuanda serbest konumda, takımı yok. Bu sezon Cleveland Cavaliers ile 10 ve Memphis Grizzlies ile 1 maça çıkmış, ortalama 13.5 dakika parkede kalırken 4.1 sayı, %20.0 3sayı, 1.4 ribaund, 1.6 asist istatistikleri ile mücadele etmişti.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.