Güncel Haberler

Kerem Tunçeri, Wilbekin hakkında bilgi verdi

A Milli Erkek Takım menajeri Kerem Tunçeri, Ay-yıldızlılarımızın 2019 FIBA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri kapsamında 29 Kasım Perşembe günü Ankara’da İspanya ve 2 Aralık Pazar günü deplasmanda Karadağ ile oynayacağı karşılaşmalar öncesi bir değerlendirmede bulundu.

Tunçeri, 15 kişilik sporcu kadrosu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“25 Kasım Pazar günü takımımız Ankara’da toplanarak kamp çalışmalarına başlayacak. 29 Kasım Perşembe günü Ankara’da İspanya ve 2 Aralık Pazar günü de deplasmanda Karadağ ile karşı karşıya geleceğiz. Oyuncularımızdan Scottie Wilbekin, 29 Kasım Perşembe günü kulübü Maccabi Tel Aviv’in Bayern Münih ile oynayacağı karşılaşmada forma giydikten sonra bize katılacak ve Karadağ deplasmanında oynayabilecek.”

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

2025 EuroBasket Elemelerine Hazırlanacak Milli Takımımızın Kamp Kadrosu Açıklandı

FIBA 2025 EuroBasket Elemeleri’nde mücadele eden A Milli Takımımız çalışmalarına 24 Haziran Pazartesi günü Başantrenör …