Güncel Haberler

Milos Teodosic Avrupa’ya Dönmeyi Planladığını Açıkladı

NBA’de Los Angeles Clippers forması giyen Sırp basketbolcu Milos Teodosic, Avrupa’ya dönmeyi planladığını açıkladı.

Milos Teodosic, Olympiacos ve CSKA Moskova ile geçen 10 sezonluk EuroLeague kariyeri sonrası gittiği NBA’de istediğini bulabilmiş değil. Üst üste sakatlık sorunları yaşayan ve sonrasında rotasyonda iyice arka plana düşen Teodosic, glasamerike.net adlı internet sitesine açıklamalarda bulundu.

Avrupa’ya döneceğini dile getiren Teodosic, “Burada kalmayacağım çünkü geldim, gördüm ve Avrupa’da oynamak benim için daha iyi ve daha eğlenceli. Bu nedenle gerekirse bu sezon, gerekirse sezon sonunda olsun kesinlikle Avrupa’ya döneceğim” dedi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

RESMİ: Baskonia’nın Yeni Koçu Laso Oldu!

Koç Pablo Laso, ülkesine geri döndü ve Turkish Airlines Euroleague ekiplerinden Baskonia ile 2026-27 sezonunun …