Güncel Haberler

Micov: Koç Djordjevic beni hoş karşılanmayan biriymişim gibi kovdu!

Vladimir Micov, kariyeri ve milli takım tecrübesi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Ülkemizde de bir dönem forma giymiş olan tecrübeli oyuncu, şu an Milano’nun kilit isimlerinden biri. Il Corriere della Sera’ya konuşan oyuncu, ”Bu sezon kontratım bitiyor. Artık kariyerimi nasıl en doğru şekilde sonlandırabileceğimi düşündüğüm bir yaşa geldim. Armani bana bu şansı verebilir. Milano’nun hedeflerine ulaşması için elimden gelenin en iyisini yapacağım.”

Sırp oyuncu, milli takımı hakkında da konuştu ve “4 yıl boyunca her yaz Sırbistan için mücadele ettim. Dünya Kupası’ndan önce Yeni Zelanda ile hazırlık maçı oynadık. Her zaman yaptığım gibi benche gidip arkadaşlarımla tokalaştım. Koç Djordjevic bana bağırdı ve “Buraya gel ve otur!” dedi. Ne olduğunu anlayamamıştım, abartıyor gibi görünüyordu. Ona baktım ve o da beni sanki hoş karşılanmayan biriymişim gibi beni kovdu. O andan itibaren orada değilim.”

Sportando

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Koç Ataman, Maccabi Zaferi Sonrası Açıklamalarda Bulundu

Turkish Airlines Euroleague play-off serisi 4. maçında Panathinaikos, Belgrad’da konuk olduğu Maccabi Tel Aviv‘i 88-95’lik skorla geçmeyi başardı …