Güncel Haberler

LeBron: “Cedi Osman en sevdiğim takım arkadaşlarımdan”

LeBron James kendisine Cedi Osman ismi her sorulduğunda güzel şeyler söylemeye devam ediyor.

Los Angeles Lakers‘ın Cleveland Cavaliers deplasmanı sonrası muhabirlerin sorusu üzerine LeBron James, Cedi Osman’la arkadaşlıkları hakkında konuştu. Artık farklı takımlarda olsalar bile Cedi’yle ilişkilerinin eskisinden daha güçlü olduğunu belirten Kral milli temsilcimizin nasıl saygısını kazandığını şu sözlerle anlattı:

“Her gün, her seferinde sorumluluk alarak. Her gün sıkı çalışarak. Her gün bir profesyonel gibi davranarak. Cedi yalnızca bir yıl beraber oynamamıza rağmen takım arkadaşlarım arasında en sevdiğim oyunculardan. Ama bir sünger gibi öğreniyor. Bu oyuna olan sevgisini görebiliyorsunuz.”

“Onunla ilişkimiz Amerika’nın diğer yakasında olmama rağmen daha da güçlendi. Sezon başladığından bu yana iletişim halindeyiz. Bu akşam ona söylediğim önemli şey de açık: “Nihayet sözümü dinledin ve Nike giymeye başladın.”

EuroHoops

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

2023 NBA All-Star Smaç Yarışması Şampiyonu G-League’den McClung Oldu!

2023 NBA All-Star haftasonunda merakla beklenen etkinliklerden biri olan Smaç Yarışması’dan bu sezon Houston Rockets‘tan Kenyon Martin Jr., Philadelphia 76ers‘tan Mac McClung, New Orleans Pelicans‘tan Trey Murphy III ve New York Knicks‘ten Jericho Sims yer aldılar. Sezona G-League’de başlayan ve geçtiğimiz günlerde Philadelphia 76ers ile kısa süreli bir kontrat imzalayan ve sadece 4 NBA maçında görev alan Mac McClung yaptığı bir smaç hariç diğer tüm smaçlarda jüriden 50 tam puan alarak finalde Trey Murphy’i devirerek bu sezonun şampiyonu oldu. Son smacında havada neredeyse 2 tur atan McClung, kariyerinde 2 smaç yarışması şampiyonluğu olan ve jüride de yer alan Wilkins’den de …