Güncel Haberler

Theodore’a Daçka Dışında Sürpriz Bir Talip Daha Çıktı!

Sizlere daha önce detaylarını ilettiğim üzere Euroleague temsilcilerimizden Darüşşafaka Tekfen, Jordan Theodore ile prensipte anlaşmış ve Birleşik Amerikalı guardın Olimpia Milano‘dan çıkışını almasını bekliyordu. Ancak Yunan medyasında tecrübeli guardın sürpriz bir talibi daha olduğu haber edildi.

Hem Euroleague’de hem de ligde üst üste Panathinaikos’a kaybeden koç Blatt yönetimindeki Olympiakos guard rotasyonuna bir takviye yapmak istiyor ve onlar da Jordan Theodore ile yakından ilgileniyorlar. 

30 yaşında olan 1.82 boyundaki Theodore, geçtiğimiz sezon Olimpia Milano formasıyla Euroleague sahnesinde 11.6 sayı 4.6 asist istatistikleri ile mücadele etmişti.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Baskonia, Lider Real Madrid’i Deplasmanda Devirip Play-In Biletini Kaptı

Turkish Airlines Euroleague 33. hafta mücadelesinde Baskonia konuk olduğu lider Real Madrid‘i 91-95’lik skorla geçmeyi …