Güncel Haberler

Daçka Thedore’un Resmen Milano’dan Ayrılmasını Bekliyor

Darüşşafaka Tekfen‘in Jordan Theodore’a olan ilgisini sizlerle daha önce paylaşmıştım ve taraflar artık görüşmelerde son aşamaya geldi. 

Zaten kız arkadaşı ile genelde İstanbul’da yaşayan Jordan Theodore, geçtiğimiz günlerde koç Ahmet Çakı ile de görüştü. Her ne kadar taraflar arasında finansal konular görüşülmese de diğer tüm konularda anlaşma sağlandığı gelen haberler arasında. Ayrıca Theodore’un Daçka’nın potansiyel teklifine sıcak bakacağı da biliniyor.

Darüşşafaka ile görüşmelerin olumlu geçmesinin ardından Theodore’un menajeri Olimpia Milano ile fesihnamenin resmi hale gelmesi için görüşmeleri hızlandırdı. Eğer fesih konusunda taraflar arasında sorun yaşanmazsa yakın zamanda Theodore’un Darüşşafaka ile resmi sözleşmeye imza atması bekleniyor.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Olympiakos, Son Çeyrekte Gaza Basıp Belgrad’da Kazanarak Play-Off’u Garantiledi

Turkish Airlines Euroleague 33. hafta mücadelesinde Olympiakos konuk olduğu Kızıl Yıldız karşısında zorlansa da son …