Güncel Haberler

Beşiktaş’ta Dusko Ivanovic Krizi!

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Beşiktaş Sompo Japan‘da bu yaz takımın başına geçen Dusko Ivanovic‘le ilgili flaş bir gelişme yaşanıyor.

Ekonomik nedenlerden dolayı küçülmeye giden Beşiktaş, bu yaz takımın başına tecrübeli koç Ivanovic’i getirmişti. Sezon başından beri yerli ağırlıklı kadrosunu, yeni gelen yabancılarla harmanlamaya çalışan Ivanovic’in yaşanan ödeme sıkıntıları nedeniyle ayrılmak istediğini yönetime ilettiği ifade edildi.

Kulübe yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre, hem kendisinin hem de oyuncuların paralarını alamaması Ivanovic’i pes etme noktasına getirdi. Her ne kadar Beşiktaş yönetimi geçtiğimiz günlerde ödemelerin yapılmaya başlandığını söylese de, halen çok büyük alacakların bulunduğu belirtildi.

Ivanovic, yurt dışından bazı teklifler aldığını ve yaşanan sorunlar nedeniyle Beşiktaş’ta kalmasının zor olduğunu yönetime iletti.

Kaynak: Basketball.com.tr

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Bursa Derbisinde Kazanan Tofaş Oldu

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 25. hafta programında sahne alan Bursa derbisinde Tofaş, konuk olduğu …