Güncel Haberler

Koç Ataman’dan Sonra Wilbekin de Gran Canaria’nın parkesini eleştirdi!

Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman‘dan sonra Maccabi FOX Tel Aviv‘in ve milli takımımızın yıldızı Scottie Wilbekin de Gran Canaria‘nın salonundaki parkeyi eleştirdi.

THY EuroLeague‘de temsilcimiz Anadolu Efes, Gran Canaria deplasmanında salonun kaygan parkeleri sebebiyle sıkıntı yaşamış, maç öncesi idmanında yıldızı Shane Larkin’i sakatlığa kurban vermişti.

Bu kez şikayet eden isim Maccabi FOX Tel Aviv’in yıldızı Scottie Wilbekin oldu. Twitter’da konuyla ilgili paylaşım yapan başarılı basketbolcu şu ifadeleri kullandı:

“Gran Canaria’dakinden daha kaygan bir zeminde hiç oynamadım. Oyuncular antrenmanda her pozisyonda kaydılar.”

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

İDDİA: Baskonia’dan Sonra Barça da Lakovic ile İlgileniyor

Turkish Airlines Euroleague‘de yer alan İspanyol ekiplerinden ikisi koç arayışı içerisinde. İspanya’da çeşitli kaynakların doğruladığı …