Güncel Haberler

Dusko Ivanovic: “Maçın genelinde oyunun kontrolü bizdeydi.”

Beşiktaş Sompo Japan koçu Dusko Ivanovic, FIBA Şampiyonlar Ligi B Grubu 6. hafta maçında Oostende’yi 73-66 yendikleri karşılaşmanın ardından konuştu.

Dusko Ivanovic’in açıklamaları:

“Bizim için güzel bir gece oldu. Grup için önemli bir galibiyet aldık. Maçın genelinde oyunun kontrolü bizdeydi. İyi defans yaparak hücumda daha rahat hareket edebildik. Özellikle 3. çeyrekte etkili bir oyun sergiledik. Maçın son çeyreğinde Oostende momentumu alarak geri geldi fakat maçın sonunda iyi savaşan taraf olarak biz sahadan galibiyetle ayrıldık.”

Jason Rich ise “Üçüncü çeyrekteki oyunumuzla maçın akışını değiştirdik. İyi defans ve etkili hücumla farkı açtık. Bu bizim için bir süreç ve bu süreçte eksiklerimizi gidereceğiz. Zaman zaman kontrolü rakibimize verdik ama kazanmasını bildik.” ifadelerini kullandı.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Peristeri, Bonn’u Farklı Geçerek Kolay Lokma Olmadığını Gösterdi

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi ikinci maçında Peristeri konuk ettiği Telekom Bonn‘u 90-622lik skorla …