Güncel Haberler

Türk Telekom Eurocup’da Zenit’i Ağırlıyor

EuroCup 6.hafta mücadelesinde temsilcilerimizden Türk Telekom Ankara’da Rus ekibi Zenit‘i ağırlayacak. 6 Kasım Salı akşamı saat 20:00’de başlayacak maç Tivibuspor 2 ekranlarından naklen yayınlanacak.

C grubunda temsilcimiz 5 maçtan çıkardığı 2 galibiyetle 4.sırada yer alırken, Zenit ise 3 galibiyetle 3.sırada yer alıyor.

Türk Telekom 2 maçlık bir galibiyet serisi yakalamış durumda, geçen hafta Ankara’da zorlansa da Partizan’ı 77-72 geçmeyi başarmıştı. Zenit ise 2 maçlık galibiyet serisinin ardından geçen hafta deplasmanda ASVEL karşısında 21 sayı farkla ağır bir yenilgi almıştı.

İki ekip grubun ilk maçında Rusya’da karşılaşmış ve ev sahibi Zenit 91-80 ile rahat bir galibiyete imza atmıştı.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

RESMİ: Telekom’un Rakiplerinden Granca, Kanat Rotasyonuna Gegic’i Ekledi

BKT EuroCup‘da temsilcimiz Türk Telekom ile aynı grupta yer alan son şampiyon Gran Canaria kanat …