Güncel Haberler

Dejan Radonjic: “Maçın kırılma anı Williams’ın taraftarı kızdırmasıydı.”

Bayern Münih koçu Dejan Radonjic, Fenerbahçe maçının ardından kırılma anı olarak Derrick Williams‘ın tribünlere yaptığı hareket olduğunu ve maçın momentumunun bundan sonra değiştiğini söyledi. Radonjic şöyle konuştu:

“İlk devre hücumda iyiydik ama fazla sayı yedik. Savunmada daha iyi olmalıydık. İkinci devre bu alanda ilk devreden çok daha iyi oynadık ama son dakikalarda maçı kaybettik. Son dakikalarda hücumda kötü kararlar aldık ve onlar da bunu kullanıp önemli sayılar buldu. Maçtan sonra Derrick’le bu konuyu konuştuk. Bu onun EuroLeague’deki üçüncü maçı. Henüz böyle şeyler yapması normal olabilir ama onunla tekrar konuşacağım. Bizim açımızdan tribünlerin ayağa kalkması maçın en önemli noktasıydı. Öne geçebilirdik, maçı kazanabilirdik. Az önce de söylediğim gibi hücum açısından kötü kararlar aldık ve bu da maçı kaybetmemize sebep oldu.“

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Olympiakos, Son Çeyrekte Gaza Basıp Belgrad’da Kazanarak Play-Off’u Garantiledi

Turkish Airlines Euroleague 33. hafta mücadelesinde Olympiakos konuk olduğu Kızıl Yıldız karşısında zorlansa da son …