Güncel Haberler

RESMİ: Cleveland Cavaliers’ta Tyronn Lue Kovuldu!

Sezona altıda sıfır ile başlayan ve Lebron James’in yokluğunda Doğu Konferansı’nın en zayıf takımlarından biri haline gelen temsilcimiz Cedi Osman‘ın da yer aldığı Cleveland Cavaliers‘da yönetimi koç Tyronn Lue’yu görevinden aldı ve yerine geçici olarak yardımcı koç Larry Drew’in getirildiği açıklandı.

Tyronn Lue, 2014’ten beri Cavaliers koç ekibindeydi ve 2016 yılında başantrenör olarak görev yapmaya başlamıştı. Lue, 2016’da Cleveland ile şampiyonluk yaşadı.

Cavaliers GM’i Koby Altman, ”Bu kararı vermek bizim için zor oldu. Takım adına yaptıkları için ona teşekkür ediyor ve onun için en iyisini diliyoruz.”

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Atlanta, Flynn’in 50 Sayısına Rağmen Detroit Engeline Takılmadı

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Atlanta Hawks konuk ettiği Detroit Pistons‘u Flynn’in 50 sayılık performansına rağmen …