Güncel Haberler

ADATIP Sakarya BŞB Almanya’da Wurzburg’un Konuğu Oluyor

FIBA Europe Cup A Grubu 2. maçında temsilcilerimizden ADATIP Sakarya BŞB, Almanya’da Wurzburg takımının konuğu olacak. Alman ekibi gruptaki ilk maçını kazanırken, temsilcimiz Sakarya’da oynamasına rağmen ilk maçını kaybetmeşti.

24 Ekim Çarşamba saat 21:00’da oynanacak maç FIBA’nın resmi YouTube sitesi üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

ADATIP Sakarya BŞB, haftasonu ligde evinde ağırladığı Gaziantep’i 75-67 ile mağlup ederken, gruptaki ilk maçında evinde oynamasına rağmen Hollanda şampiyonu Leiden’e 56-69 kaybetmişti. Wurzburg ise ilk maçında deplasmanda Romanya temsilcisi Oradea’yı 82-69 gibi rahat bir skorla geçmeyi başarmıştı.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Gaziantep, Anwil’ie Farklı Kaybederek Avrupa’ya Veda Etti!

FIBA Europe Cup çeyrek final serisi 2. maçında temsilcimiz Gaziantep konuk ettiği Anwil Wloclawek‘e 75-91’lik …