Beşiktaş’ta Kriz Kapıda

Ülkemizi FIBA Şampiyonlar Ligi‘nde temsil eden Beşiktaş Sompo Japan‘da önümüzdeki günlerde büyük bir kriz yaşanması bekleniyor.

Geçtiğimiz sezon zaman zaman ödemeler konusunda büyük sıkıntı yaşayan Beşiktaş, yeni sezona da aynı sıkıntılarla girdi. Oyuncuların uzun süredir biriken alacakları nedeniyle kulübe ihtarname çektiği belirtildi.

Oyuncuların Serbest Kalma İhtimali Var

Beşiktaş’ta yabancı oyunculara ödemeler yapılırken, yerli oyuncuların ise alacaklarını bir türlü alamadığı ve bu nedenle sıkıntılı bir sürece girildiği belirtildi. Ödemeler konusunda somut bir adımın atılmaması halinde Strasbourg maçından sonra oyuncuların serbest kalma ihtimali bulunuyor.

İdmanlara Devam Ediyorlar

Alacakları nedeniyle sıkıntı yaşayan oyuncuların, buna rağmen idmanlara çıkmaya devam ettiğini ve takımı yüzüstü bırakmadığını da not etmek gerekiyor. Ancak yönetimin yaşanan bu süreçte oyunculara herhangi bir açıklama yapmaması ve ödemelerle ilgili sessiz kalması ise takım içindeki havayı olumsuz etkiliyor.

Kritik Haftaya Giriliyor

Beşiktaş’ta oyuncuların bu hafta da idmanlara aksatmadan çıkması bekleniyor. Ancak hafta içinde ödemeler konusunda somut bir adım atılmazsa kriz patlak verecek. Yönetimin bu süreci nasıl yöneteceği ise merak konusu olmuş durumda.

Kaynak: Basketballcomtr

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.