Güncel Haberler

Orhun Ene: “Herkes için böyle bir maç sonu hayal kırıklığıydı”

Lokomotiv Kuban deplasmanında farklı mağlup olan TOFAŞ’ta koç Orhun Ene maçın ardından açıklamalarda bulundu:

“Bizim için iyi bir bitiriş olmadı. Hem ben hem herkes için böyle bir maç sonu hayal kırıklığıydı. Maçın geneli dengeli geçti. Böyle bir maçta, üçüncü periyotun tamamında iyi oynamalısınız. Maçın içinde kalmak istiyorsanız, savunma ve hücum olarak az hata yapmalısınız. Bazı oyuncu değişikliklerinden sonra geri düşmeye başladık ve buna cevap veremedik. Çok fazla genç oyuncumuz var. Onları organizasyonumuzun geleceği ve milli takım için hazırlamaya çalışıyoruz. Bu onlar için yeni bir durum. Kimse için bu maç kolay değildi çünkü bu sezon EuroCup’taki bazı takımlar Euroleague seviyesinde. Bu mağlubiyetten dersler alıp daha iyi olmalıyız.”

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Koç Ene, Petkim Galibiyetinin Ardından Açıklamalarda Bulundu

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 20. hafta mücadelesinde Tofaş konuk ettiği Aliağa Petkimspor‘u etkili savunma performansı eşliğinde 84-71’lik skorla …