Güncel Haberler

Zenit’de Sakatlıklar Can Sıkıyor

Koç Karasev yönetiminde bu sezon için iddialı bir kadro kuran ve özellikle Eurocup‘ın favori takımlarından biri konumuna gelen Rus ekibi Zenit‘de sakatlıklar can sıkıyor.

VTB Lig‘de oynadıkları Lokomotiv Kuban maçında sakatlanan Rus skorer Sergey Karasev‘in 2 hafta parkelerden uzak kalacağı açıklanmıştı.

Kulüpten gelen son açıklamaya göre antrenmanda sakatlanan NBA patentli skorer yıldız Brandon Jennings de yaklaşık 2 hafta parkelerden uzak kalacak.

Rus ekibinin Eurocup’ın ilk haftasında evinde ağırladığı temsilcimiz Türk Telekom’u yendiği maçta bu oyuncular takımın en skorer isimleri olmuşlardı; Brandon Jennings 20 sayı 9 ribaund 8 asist ve Sergey Karasev de 17 sayı 3 ribaund 3 asist ile mücadele etmişti.

Zenit, bu hafta Belgrad deplasmanında Partizan karşısında bu iki yıldızından da faydalanamayacak.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

RESMİ: Granca, Genç Guard Alocen ile İmzaladı

BKT EuroCup ekibi Gran Canaria kadrosunu genç bir guardla güçlendirdi. İspanya Liga Endesa temsilcisi, oyun …