Cedi Osman Korkuttu

NBA‘de sezon öncesi hazırlık maçları son sürat devam ederken, milli yıldızımız Cedi Osman‘ın takımı Cleveland Cavaliers, Indiana Pacers ile karşılaştı ve kendi evi Quicken Loans Arena’dan 102-111 mağlup ayrılan taraf oldu.

Milli yıldızımız maça ilk beşte başlarken maalesef ilk 7 dakikanın ardından ayak bileğinde bir ağrı hissetti ve kenara gelmek zorunda kaldı. Her ne kadar durumu ciddi görünmese de Cleveland kenar yönetimi tedbir amaçlı olarak tekrar oyuna girmesini istemedi.

Parkede kaldığı 7 dakikada 1/1 3sayı 1/3 2sayı isabetiyle 5 sayı attı ve 2 ribaund aldı Cedi Osman. Cleveland’ın çok şey beklene n çaylağı Collin Sexton ise 1/7 sahaiçi isabetiyle sadece 3 sayıda kaldı. Tecrübeli keskin nişancı Kyle Korver 17 sayı (4/7 3sayı) ve eski Beşiktaşlı John Holland 13 sayı ile ev sahibinde ön plana çıkan isimler oldular.

Indiana Pacers cephesinde ise Victor Oladipo 23 sayı (3/5 3sayı) ve Edmond Sumner ile Tyreke Evans da 14’er sayı ile katkı verdiler. Eski Fenerbahçeli Hırvat yıldız Bojan Bogdanovic ise 4 sayıda kaldı.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.