Güncel Haberler

Double-Double Kapışmasında Kazanan Bucks Oldu

NBA‘de sezon öncesi hazırlık maçları kapsamındaki mücadelede, Milwaukee Bucks 125-107 ile Minnestota Timberwolves‘u geçerken milli yıldızımız Ersan İlyasova bu maçta forma giyemedi.

Bucks cephesinde galibiyetin mimarı Yunan yıldız Giannis Antetokounmpo oldu; 21 sayı 10 ribaund. Onun en büyük yardımcısı ise Khris Middleton’dı; 13 sayı 4 ribaund 3 asist.

Timberwolves cephesinde ise yıldız pivot Karl-Anthony Towns’ın performansı galibiyet için yeterli olmadı; 11/19 saha içi isabeti, 33 sayı 12 ribaund. 

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Indiana, Lakers’ı Farka Boğdu!

NBA Doğu Konferansı’nın dişli ekiplerinden Indiana Pacers, konuk ettiği Batı’nın play-off kovalayan önemli ekiplerinden Los …