Güncel Haberler

Pınar Karşıyaka-TOFAŞ Maçının Ardından Koçların Görüşleri

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi açılış haftası karşılaşmasında TOFAŞ, deplasmanda oynamasına rağmen Pınar Karşıyaka karşısında sürpriz bir farkla, 82-55 kazanmayı bildi. Maçın ardından iki takımın koçlarının görüşleri ise şöyleydi:

TOFAŞ koçu Orhun Ene maçtan sonra şöyle konuştu:

“İyi savunma yaptık. Karşıyaka kendi istediği basketbolu sahaya yansıtamadı. Onlar için normal bir gün değildi. Karşıyaka’nın çok üzülmesine gerek yok. Herşey mükemmel başlamıyor, ya da mükemmel bitmiyor. Az deneyimli oyuncuların performansından memnunum ve Eurocup’ta da onlardan beklentilerim var.”

Pınar Karşıyaka’nın başantrenörü Özhan Çıvgın, “Seyircimizin önünde ilk maçımızda gösterdiğimiz reaksiyon büyük hayal kırıklığı oldu.” dedi.

Çıvgın, maçtan sonra katıldığı basın toplantısında, çok kötü bir oyun sergilediklerini belirterek, “Seyircimizin önünde ilk maçımızda gösterdiğimiz reaksiyon büyük hayal kırıklığı oldu. Hücumda ve savunmada doğru reaksiyonu veremedik. En kısa sürede aklımızı başımıza alıp, işleri yoluna sokmaya çalışacağız.” diye konuştu.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

RESMİ: Daçka, Yerli Rotasyonuna Genç Forvet Yiğit’i Ekledi

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Darüşşafaka Lassa yerli rotasyonunu genç bir forvetle güçlendirdi. Geride …