Güncel Haberler

Furkan Korkmaz’dan Nefis Başlangıç

Philadelphia 76ers hazırlık dönemine Orlando Magic’i 120-114 yenerek başladı. Maçta forma giyen milli oyuncumuz Furkan Korkmaz, NBA‘e adım attığı günden beri en iyi performansı sergiledi ve taraftarların da desteğini arkasına aldı.

Sadece 19 dakika parkede kalmasına rağmen yüksek isabet yüzdesi ile oynayan genç yıldızımı, 3/4 serbest atış, 3/5 üçlük, 3/3 ikilik isabeti ile 18 sayı üreti ve takımının en skorer 2 isminden biri oldu. Ayrıca Furkan, istatistiklerine 3 de ribaund ekledi.

76ers adına maçın en etkili isimi 21 sayı 7 ribaund 2 asist üreten yıldız pivot Joel Embiid oldu. Magic cephesinde ise Karadağlı pivot Nikola Vucevic 20 sayı ile ön plana çıkan isimdi.

https://youtu.be/rqV9j6qp9lA

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Atlanta, Flynn’in 50 Sayısına Rağmen Detroit Engeline Takılmadı

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Atlanta Hawks konuk ettiği Detroit Pistons‘u Flynn’in 50 sayılık performansına rağmen …