Güncel Haberler

Hazırlık Maçı: Yunanistan, Karadağ’ı Farklı Geçti

Olimpiyat elemelerine hazırlanan takımların Akropolis Turnuvası’ndaki karşılaşmasında Yunanistan konuk ettiği Karadağ‘ı 86-57 gibi farklı bir skorla geçmeyi bildi.

Yunanistan’da Dinos Mitoglou 10 sayı, 12 ribaund, Georgios Papagiannis 12 sayı, 6 ribaund, Giannoulis Larentzakis 9 sayı, 2 ribaund, Nick Calathes 8 sayı, 6 ribaund – 4 asist, Thomas Walkup ve Kostas Antetokounmpo 5 sayıyla mücadele etti.

Karadağ’da ise Nikola Vucevic 20 sayı, 11 ribaundla oynarken Kendrick Perry 9 sayı, 4 asist, Luka Bogavac ve Marko Simonovic 5 sayıyla maçı tamamladı.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Brezilya, Geriden Gelerek Karadağ’ı Yenmeyi Başardı (Simonovic 15 sayı, 6 ribaund)

Riga’da düzenlenen 2024 Paris Olimpiyatları eleme turnuvası B grubu ilk maçında Brezilya, çift haneli farklarla …