Güncel Haberler

Koç Kavut, Efes Zaferi Sonrası Açıklamalarda Bulundu

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 30. hafta mücadelesinde Bursaspor İnfo Yatırım konuk olduğu Anadolu Efesi 90-98’lik skorla devirmeyi başardı.

Karşılaşma sonrası Bursaspor’un genç koçu Serhan Kavut açıklamalarda bulundu:

Hep beraber yaptık. Yani bunu bütün takım olarak yaptık. Oyuncular, çalışanlar ve tesisimizde çalışan kişiler gerçekten hep beraber yaptık. Aslında daha bir şey de yapmadık. Bir tane daha maçımız var play-off için. Bu maçın özelinde konuşuyorum, çok büyük karakter koydular. Hani bazen kelimeler kifayetsiz kalır, şu anda da o hissi yaşıyorum. Oyuncular gerçekten çok büyük karakter koydu. Mücadeleleri için teşekkür ediyorum. Önümüzde Fenerbahçe maçı var şimdi, cumartesi günü oynuyoruz sanırım. Buradan bütün taraftarlarımızı o maça bekliyorum. Bizim için bir play-off maçı olacak çünkü. Kazandığımız takdirde play-off oynayacağız. Herkesin emeğine sağlık, teşekkürler.

beIN Sports

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Koç Jasikevicius ve Sertaç, Manisa Galibiyetini Değerlendirdi

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 23. hafta mücadelesinde Fenerbahçe Beko konuk ettiği Manisa BBSK‘yı 98-82’lik skorla güle oynaya geçti. …